1>:>O NAS
O NAS 2018-03-22T15:30:30+01:00

SAVIT to zespół farmaceutów
o bogatym doświadczeniu zawodowym.


Codzienna praca z pacjentami pozwala nam na obserwację ich potrzeb i oczekiwań. Zdobyte w ten sposób doświadczenie jest dla nas bezcenne, ponieważ dzięki niemu jesteśmy w stanie wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych pacjentów i sprostać ich wymaganiom. Doskonale wiemy, jak skomplikowany i złożony  jest  ludzki organizm. Wiedza ta sprawia, że każdego pacjenta traktujemy w sposób indywidualny, starając się znaleźć najlepsze rozwiązanie problemu, z którym się do nas zwraca. Jesteśmy zwolennikami holistycznego podejścia do pacjenta. Wnikliwa analiza umożliwia nam znalezienie najprostszych rozwiązań, które niejednokrotnie podpowiada nam sama natura. W pierwszej kolejności zwracamy uwagę na zmianę nawyków żywieniowych, w kolejnym kroku proponujemy wprowadzenie ziół i suplementację składników, których najbardziej brakuje organizmowi, a których nie jesteśmy w stanie dostarczyć mu za pomocą normalnej diety.

Firmę Savit można nazwać „Farmaceutycznym Domem”, pod dachem którego spotykają się specjaliści z różnych dziedzin: naturopatii, ziołolecznictwa, homeopatii, antropozofii, medycyny chińskiej i dietetyki.

Efektem ciągłych poszukiwań naturalnych sposobów rozwiązywania problemów  zdrowotnych  było znalezienie, wśród setek firm produkujących suplementy, marki w 100% zgodnej z naszą filozofią myślenia . Mowa tu o firmie NOW Foods, która w swojej ofercie posiada ok. 1400 produktów.

Po raz pierwszy z preparatami NOW Foods zetknęliśmy się dzięki dr Beacie Kowalskiej – Werbowy z gabinetu leczenia boreliozy, która od wielu lat stosuje wybrane suplementy diety jako kurację uzupełniającą przy długotrwałej antybiotykoterapii.

Lata obserwacji utwierdziły nas w przekonaniu o skuteczności i wysokiej jakości suplementów NOW Foods.

Od tego momentu produkty NOW stały się dla mnie, jako założyciela Savitu,  ogromnym wyzwaniem, a zarazem marzeniem. Chciałam, by pacjenci w Polsce mieli taki sam dostęp do najwyższej jakości preparatów, jak pacjenci za granicą. Ciężka praca i wytrwałość sprawiły, że moje marzenie się spełniło. Udało nam się zdobyć zaufanie producenta i aktualnie czerpiemy ogromną satysfakcję z pracy z suplementami o najwyższym standardzie, których wybór uzależniony jest od europejskich norm dotyczących suplementów diety oraz potrzeb polskich pacjentów.