1>:>NOW® i osiągnięcia naukowe w poszukiwaniu naturalnych składników

NOW® i osiągnięcia naukowe w poszukiwaniu naturalnych składników

Stosując naturalny produkt chcesz mieć pewność, że działa.

Twoje zdrowie właśnie od tego zależy, a ponadto nie stać Cię na marnowanie pieniędzy na puste obietnice. Dlatego tak ważne jest to, czy skuteczność produktów które stosujesz została potwierdzona w badaniach naukowych.

Trzeba przyznać, że wiele wspaniałych naturalnych składników jeszcze nie zostało wystarczająco dobrze zbadanych. Dopóki nie zostaną przeprowadzone dalsze szczegółowe badania, to analiza pojedynczych przypadków i wiedza praktyczna wynikająca z tradycyjnego stosowania to wszystko, co oferujemy jako wskazówki dla obiecujących naturalnych produktów.

Z drugiej strony dla wielu naturalnych substancji, przeprowadzono rozległe i przekonywujące badania. Istnieją tysiące publikacji naukowych dla badań laboratoryjnych, klinicznych i epidemiologicznych, potwierdzających skuteczność naturalnych składników.

Nauka i badania przede wszystkim

To dewiza naszych działań. Podstawą naszego rozwoju jest bogate źródło niezależnych badań.

Nasz wysoko wykwalifikowany zespół ds. rozwoju produktów najpierw koncentruje się na badaniach. Grono technologów żywności , chemików, dietetyków, biochemików oraz lekarzy uważnie ocenia badania kliniczne i laboratoryjne testy z udziałem naszych składników, jak i skomponowanych receptur.

Wybrane produkty NOW biorą udział w testach klinicznych pod kątem wpływu naturalnych substancji na organizm m.in. na wzrost sprawności stawów, poprawę samopoczucia podczas terapii, wsparcie układu sercowo-naczyniowego oraz dobrą kondycję i sprawność fizyczną. Te niezależne badania są prowadzone na najbardziej cenionych uczelniach i w największych i znanych ośrodkach badawczych.

Korzystając z nauki jako przewodnika możemy Ci obiecać….

Działanie składników i wskazania zdrowotne obecne na opakowaniu produktu są poparte badaniami. Używamy składników, które są sprawdzone pod względem skuteczności w badaniach klinicznych i laboratoryjnych.

Zawartość poszczególnych składników prezentowana na etykiecie produktu jest weryfikowana i potwierdzona w laboratoriach analitycznych. Przykładowo zawartość witaminy C w preparacie z dzikiej róży nigdy nie będzie zadeklarowana wyższa niż wykazały to wyniki testów laboratoryjnych.

Nauka mówi nam dokładnie, ile składnika użyć. Wielkości i skład porcji zalecanych do spożycia w naszych produktach odzwierciedlają te stosowane w badaniach klinicznych i niezależnych testach.

Nowoczesne formuły suplementów NOW są przygotowane w taki sposób, aby zaspokoić potrzeby zdrowotne naszych konsumentów. Dietetycy dopasowują skład preparatów odpowiednio do wymagań współczesnego sposobu życia. Ponadto wiele produktów testujemy, aby wykazać ich biodostępność (przyswajalność).

2018-03-13T12:59:54+02:00